Panadol

Lieky Panadol sú lieky predávané celosvetovo proti bolesti a horúčke na báze paracetamolu. Predávajú sa vo viac ako 85 krajinách vrátane Indie, kde sa predávajú pod názvom Crocin, a Kolumbie, kde je na trh uvádzaný ako Dolex. Sortiment zahŕňa rôzne produkty: lieky pre dojčatá a deti, ako aj lieky na nádchu a prechladnutie s viacerými symptómami.

Panadol Novum 500 mg filmom obalené tablety, Panadol pre deti jahoda 24 mg/ml, perorálna suspenzia, Panadol Baby 125 mg čapíky a Panadol Junior 250 mg čapíky obsahujú paracetamol. Panadol Extra Novum, 500 mg/65 mg filmom obalené tablety, a Panadol Extra Rapide, 500 mg/65 mg šumivé tablety, obsahujú paracetamol a kofeín. Panadol Migréna 250 mg/250 mg/65 mg filmom obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, paracetamol a kofeín. Panadol Femina 500 mg/10 mg filmom obalené tablety obsahuje paracetamol a butylskopolamíniumbromid. Lieky Panadol okrem čapíkov sú určené na vnútorné použitie; čapíky sú určené na použitie do konečníka.

Pre informáciu o správnom používaní liekov si pozorne prečítajte pribalenú písomnú informáciu pre používateľa. O prípadných rizikách a vedľajších účinkoch sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

V prípade otázok kontaktujte prosím:

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com

Prípadné nežiaduce účinky hláste prosím nach.safety@gsk.com.

Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK.

© 2018 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie.

Viac informácií nájdete na webových stránkach Panadol.

Naspäť do zoznamu